רוצה לחפש? למשל חומוס

יום רביעי, 14 במרץ 2012

חסכון קוקוס במזרחי טפחות


בנק מזרחי טפחות מציע "חיסכון קוקוס". השם המוזר והלא שמרני שלא אופייני לתעשיית הבנקים, הוא כנראה חלק מהבנקאות ההיברידית. ההצעה היא להפקיד סכום כסף, החל מכמה עשרות אלפים לתקופה של 13 שנה ובסופה לקבל את הקרן בתוספת 100%. הפקדת 50,000 ש"ח קבל אחרי 13 שנה 100,000 ש"ח. בחישוב הריבית השנתית ל 13 שנה מדובר על כ 5.5% לשנה ברוטו כמובן לפני ניכוי מס.
אז מה החסרון? אין תחנות יציאה. אין הצמדה למדד המחירים לצרכן. כלומר אם במהלך 13 השנה האלו הריבית בישראל לחסכונות תעלה ותעמוד על בין 4 ל 6 אחוזים מדובר יהיה בהפסד.
יש לכם כסף שלא מוצא כרגע השקעה טובה, בסכום לא גדול שאתם יכולים לשכוח ממנו ל 13 שנה? מומלץ.
בסך הכל מדובר על סיכון אפסי להשקעה ולכן ההצעה טובה.


מספר לחברים - לא.
משמיץ - לא. סה"כ אלטרנטיבה טובה נכון להיום.

הציון שלי מ 10 במדד ה NPS.

*** לכותב אין עניין אישי בנושא ***

האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ/שיווק השקעות ו/או תחליף לייעוץ/שיווק כאמור המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם ו/או תחליף לשיקול דעתו של הקורא וכן אינו מהווה הצעה לרכישת או מכירת ניירות ערך. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות לעיל לתוצאות בפועל. הכותב אינו מתחייב כי שימוש במידע עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש ואינו אחראי על נזק כספי ו/או אחר שעלול להיגרם כתוצאה משימוש במידע לעיל. הבלוג "ממליץ מפה לאוזן" עוסק בכתיבה לדעתו האישית בלבד של הכותב ולא בייעוץ השקעות


תגובה 1:

אנונימי אמר/ה...

חשבתי שזה משהו חדש.
קיבלתי עכשיו SMS שמציע לי את החיסכון הזה... שנה וחצי אחרי שרשמת את הפוסט שלך.